Projektant FVE Zbyl ještě nějaký? (45 - 75.000 Kč)

Jobs Contact Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 45 000 - 75 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Nabídka: * 5 týdnů dovolené s týdnem navíc: Dáváme vám více času na relaxaci a odpočinek, abyste se cítili osvěžení a plní energie.
  • Stravenky: Umožňujeme vám vychutnat si chutné jídlo bez starostí o vaření.
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění: Nabízíme vám finanční stabilitu a budoucnost, s maximální výší uznatelnou z daňového hlediska.
  • Jazykové kurzy: Podporujeme váš osobní a profesionální rozvoj, abyste mohli komunikovat s celým světem.
  • Homeoffice: Dle seniority ale na start dáváme minimálně 1 den.
  • Slušná mzda + prémie vyplácené zálohově ve výši až 2 platů: Oceňujeme vaši práci a odměňujeme vás za ni.
Popis pozice: Jste absolvent VŠ nebo již zkušený Projektant, který má zájem podílet se na vývojových projektech ? Tak teď máte jedinečnou příležitost! Do společnosti, která je špičkou ve svém oboru přijmeme juniorního, ale i seniorního kandidáta pro rozmanité projekty a různorodá zaměření silnoproudé i slaboproudé elektroprojekce, dle Vašich preferencí a dosavadních zkušeností. Ozvěte se nám a rádi se setkáme i s Vámi! :)
  • tvorba výkresů a elektro dokumentace v programech AutoCad a ePlan
  • oživování a programování pohonů a rozvaděčů
  • měření a testování elektrických strojů
  • práce na vývojových projektech v oblasti silnoproudé elektrotechniky
Požadavky: * VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, ne podmínkou

Dobraprace