Marketingový špecialista | Administratívny pracovník

Eggresh extra s. r. o.x

  • Poprad, Prešovský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Čiastočný úväzok
  • Pred 19 dňami
Eggresh extra s. r. o.Dlhodobá brigádaSt 8.5.2024 18:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Správa systémovSociálne sieteTelefonická komunikácia v ENG a SVK jazyku Ponúkaný plat: Od 6.00 - do 7.00 EUR/mesiacMzda je závislá od šikovnosti, ochoty a flexibility. Firma rastie rýchlo, je priestor na rast. Do životopisu prosím prihoďte aj Vaše profily na sociálnych sieťach. Či už personálne, alebo tie, ktoré spravujete firemne.Termín nástupu: 01.06.2024Druh pracovného pomeru: skrátený úväzokBrigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:študent strednej školy
študent vysokej školyĎalšie požiadavky na kandidáta:DôslednosťFlexibilitaSpoľahlivosťNadpriemerný intelektEstetické cítenie (Sociálne média)Eggresh extra s. r. o.xStručná charakteristika spoločnosti: Venujeme sa mentoringu a správe ubytovacích zariadení

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Administratívny pracovník

    TIDDLER, s.r.o.x

    • Poprad, Prešovský kraj
    • 6,47 € za hodinu
    TIDDLER, s.r.o. Dlhodobá brigáda Včera 13:00 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň práce, infor…
    • Pred 29 dňami
  • Marketingový špecialista - asistent marketingu

    • Poprad, Prešovský kraj
    Náplň práce: - zabezpečovať v pravidelných mesačných termínoch prieskum trhu v krajinách Južnej Ameriky - na základe výsledkov prieskumu - spätnej väzby z trhu krajín Južnej Ameri…
    • Pred 1 mesiacom
  • Marketingový špecialista

    • Poprad, Prešovský kraj
    - pravidelná práca s GOOGLE ANALYTICS 4, SEARCH CONSOLE, SEO AUDIT WEB STRÁNOK - analýzy kľúčových slov, návrh a realizáica SEO optimalizácii (SEO STRATÉGIA) - spolupráca na príp…
    • Pred 1 mesiacom