Řidič VZV

  • Valašské Meziříčí, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Smazat/ Upravit/ TopovatŘidič VZV / Valašské Meziříčí
Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci pro řidiče VZV ve strojírenském závodu.
Pracovní náplň:
-řízení a obsluha VZV
-manipulace s přepravovanými náklady
-12cti hodinové směny ( krátky/ dlouhý týden )
Nabídka:
-HPP
-nástup ihned
-možnost záloh
-ubytování/ příspěvek na bydlení
-dlouhodobé zaměstnání
-možnost přesčasů
Požadavky:
-praxe min. 1 rok
-průkaz na VZV ( W1 )
INFO:
+420 733 221 086
+421 948 423 461
tomajkova@propersona.sk
nebo zprávou na FB

Bazoš

Podobné nabídky

  • Řidič VZV v Rožnově, pouze 2 směny, navýšená mzda

    Randstad

    • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
    • 29 000 Kč za měsíc
    Hledáte dobrou a stabilní práci, kde využijete zkušenosti s řízením VZV? Baví vás práce ve skladu? Výroba v automotive se opět rozjíždí a my znovu nabíráme! Nabízíme vám motivující…
    • Před 10 dny
  • Řidič VZV v Rožnově, pouze 2 směny, navýšená mzda

    Randstad

    • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
    • 29 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Popis pozice: Požadavky: Hledáte dobrou a stabilní práci, kde využijete zkušenosti s řízením VZV? Baví vás práce ve skladu? Výroba v automotive se opět rozjíždí a my zno…
    • Před 10 dny
  • řidič vzv rožnov m/ž

    Randstad

    • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
    • 29 000 Kč za měsíc
    Hledáte dobrou a stabilní práci, kde využijete zkušenosti s řízením VZV? Baví vás práce ve skladu? Výroba v automotive se opět rozjíždí a my znovu nabíráme. Nabízíme vám motivující…
    • Před 10 dny