Máš skúsenosti ako CNC operátor? Hľadáme práve TEBA Skvelá mzda Zabezpečený autobus K. Chlmec, Trebišov a Rožňava

Index Nosluš

  • Rožňava, Košický kraj Trebišov, Košický kraj
  • 930 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 13 dňami
Popis:
  • Hľadáš príležitosť dýchať nový vzduch a pracovať v modernom prostredí v automobilovom priemysle? Ponúkame Ti skvelú pracovnú pozíciu operátora výroby. Príď pracovať k nám a získaj celý rad benefitov! :)
Náplň práce:
- Obsluha a nastavovanie CNC strojov
- Nakladanie dielov do strojov
- Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
- Kontrola výrobného procesu
- Hlásenie porúchZákladná mzda 930€ brutto, po skúšobnej dobe navýšenie na 978,73€ + príplatky
Hľadáš príležitosť dýchať nový vzduch a pracovať v modernom prostredí v automobilovom priemysle? Ponúkame Ti skvelú pracovnú pozíciu operátora výroby. Príď pracovať k nám a získaj celý rad benefitov! :)Náplň práce:
- Hlásenie porúchZákladná mzda 930€ brutto, po skúšobnej dobe navýšenie na 978,73€ + príplatkyTermín nástupu:
  • dohodou
Vzdelanie:
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa
Druh pracovného pomeru:
Požiadavky:
  • - skúsenosť s prácou operátora (akákoľvek :)
- ochota pracovať na zmenyVýhody:
  • - zvýšime ti mzdu po zapracovaní
- kvartálne bonusy
- 13. plat a 14. plat garantovaný!
- bezproblémová doprava!
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
- finančný príspevok na stravu nad rámec zákona (v hodnote 4,07€ priamo na BÚ)
- príplatok za nočnú zmenu už od 18:00hod.Doprava (ponúkame):
- príspevok na dopravu
- bezproblémová doprava SAD
- v prípade cestovania autom - zabezpečené parkovacie miesto
- firemný zvoz z K. Chlmec, TV, RV a späťInformácie o zamestnávateľovi:
  • Sme slovensko-česká pracovno-personálna spoločnosť s najväčším pokrytím personálnych služieb na slovenskom a českom trhu.
Kontakt:
  • v.citbajova@inoslus.sk

Pozri Prácu