Zdravotná sestra

Dr. GASTRO, s. r. o.x

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 1 500 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 13 dňami
Dr. GASTRO, s. r. o.Dlhodobá brigádaVčera 13:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Asistencia pri gastroenterologických výkonoch, hlavne ako pomoc hlavnej sestre a lekárovi.Poskytovanie zdravotnej starostlivosti pacientom.Spolupráca s lekármi a ďalším zdravotníckym personálom.Administratíva spojená so zdravotnou starostlivosťou.Udržiavanie pozitívnej atmosféry pre pacientov aj kolegov. Ponúkaný plat: Od 1200.00 - do 1500.00 EUR/mesiacMožnosť karierného rastu, s tým aj samozrejme vyššia mzda za prácu.Termín nástupu: ihneď/ podľa dohodyDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Stabilný príjem: 1300 EUR brutto mesačne.Podpora vzdelávania (kongresy, školenia, semináre…)Príjemné pracovné prostredie: Moderné a čisté priestory.Tímový duch: Podpora a priateľské vzťahy medzi kolegami.Možnosť rozvoja: Podpora ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu.Benefity: Stravné lístky k výplate, príspevok na dopravu, zdravotné prehliadky a kopa ďalších benefitov (osobne).Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňaĎalšie požiadavky na kandidáta:
  • milé a prijemné vystupovanie a komunikácia s pacientkami
  • schopnosť pracovať v kolektíve
  • záujem o ďalšie vzdelávanie a osobny profesijný rozvoj
Očakávame:
  • Vzdelanie v odbore zdravotná sestra.
  • Registrovanú zdravotnú sestru (RZS).
  • Ochotu pracovať v tíme a neustále sa zlepšovať.
  • Zodpovedný a empatický prístup k pacientom.
Dr. GASTRO, s. r. o.xStručná charakteristika spoločnosti: Dr. GASTRO je líder v poskytovaní zdravotnej - ambulantnej starostlivosti z oblasti gastroeneterológie. Poskytuje najmä výkony ako je gastrofibroskopia a kolonoskopia, konzultácie a iné vyšetrenia z tejto oblasti.V Dr. GASTRO sa spája odbornosť a ľudskosť, aby bola poskytnutá najvyššiu úroveň gastroenterologickej starostlivosti.Kombináciou odbornosti, rýchlosti a empatického ľuského prístupu sa tu vytvára prostredie, v ktorom sa pacienti cítia bezpečne a informovane.Dr. GASTRO nie je iba poskytovateľ zdravotnej starostlivosti, je hlavne partner na ceste k zdraviu.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Zdravotná sestra do ambulancie

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 1 300 - 1 800 € za mesiac
    2221008 - Sestra špecialistka v pediatrickom ošetrovateľstve3221999 - Zdravotná sestra inde neuvedená3221001 - Ambulantná sestra Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Počet voľných mi…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Zdravotná sestra

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Náplň práce: zdravotná sestra v odbornej ambulancii, poskytovanie zdravotnej starostlivosti podľa osobitného predpisu metódou ošetrovateľského procesu, vedenie zdravotnej dokumentá…
    • Pred 1 mesiacom