Dispečer - Oddělení centrálního operátorského pracoviště MaR

Krajská zdravotní

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 10 dny
Společnost Krajská zdravotní, a. s., jejíž součástí je 7 nemocnic, je s více než devíti tisíci zaměstnanci jedním z největších poskytovatelů zdravotní péče v České republice a největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji přijme:Dispečer - centrálního operátorského pracoviště měření a regulací (pracoviště MaR)Náplň práce:Představte si, že budete u zrodu dvou nových oddělení energo dispečinku a slaboproudu a budete se podílet na zajištění chodu největšího poskytovatele zdravotní péče ČR na špičkové úrovni. Z centrálního dispečinku budete, za pomocí nemodernějších technologií, zajišťovat monitoring a koordinaci hladkého chodu provozu jednotlivých nemocnic.Požadujeme:
  • Ukončené SO nebo USO vzdělání - technický obor instalatér, zámečník
  • Systematické myšlení, zvídavost, komunikativnost, samostatnost a vytrvalost při plnění úkolů.
  • Smysl pro zodpovědnost, koordinace při řešení kolizních a havarijních situací, práce v úzkém týmu.
  • Zájem o svůj obor a zájem učit se novému, případně učit a předávat znalosti ostatním v týmu.
  • Uživatelskou znalost práce na PC - MS Office (PowerPoint, Excel, Word)
  • Dobrá orientace v terénu, mechanická zručnost, dobrá fyzická kondice.
Nabízíme:
  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti.
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí.
  • Pracovní poměr na plný úvazek, provoz na směny s odpovídajícím finančním ohodnocením, nástup možný ihned nebo dle domluvy.
  • Zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na rekreaci, zvýhodněná roční síťová zaměstnanecká jízdenka Dopravy Ústeckého kraje, karta MultiSport, příspěvek na stravování).
Pracoviště: Krajská zdravotní, a.s., Sociální péče 3316/12A, 401 13 Ústí nad LabemPokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis na níže uvedenou kontaktní adresu či e-mail:Kontakt:Krajská zdravotní, a.s., Sociální péče 3316/12A, 401 13 Ústí nad LabemJeníček Aleš / Odbor slaboproudých technologií a COPE-mail: Ales.Jenicek@kzcr.euPoznámka:V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, potřebujeme Váš písemný souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů uvedených ve Vašem životopise pro účely výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici. Proto je nutné, aby tento souhlas Váš životopis obsahoval.

SuperKariera

Podobné nabídky

  • Dispečer | až 45 000 Kč NA PÁSCE

    Grafton

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 40 000 Kč za měsíc
    Nechcete "zpátečky"? Uvítáte, když vám na noční směně ohlídá výjezdy spolehlivý kolega a vy se tak konečně v klidu vyspíte? Hledáte zaměstnavatele, kde je mzda kompletně transparen…
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost
  • Dispečer dopravy (40-55.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 40 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Umíš ostatním dobře zorganizovat práci a němčina je tvůj druhý mateřský jazyk? Pak hledáme právě tebe! Zašli nám svůj životopis na rolencova@acjobs.cz a ucházej se o poz…
    • Před 1 měsícem
  • Dispečer/ka

    NIKA EURO TRANS s.r.o.

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 29 000 - 34 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: Zkušenosti na pozici dispečera, tvorba a zpracování příchozích objednávek, analýzu současného stavu trhu, dohled nad realizací dopravy, vývoj tras , alespo…
    • Před 28 dny