Pomoc kuchenna- praca w hotelu z zakw. i wyż

KWR Laguna

  • Trzebiatów, zachodniopomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Nadmorski hotel KWR Laguna z siedzibą w Mrzeżynie zatrudni osobę na stanowisko:
Pomoc kuchenna
Termin pracy 29.05.2024-15.09.2024
Obowiązki:
-samodzielne przygotowywanie dań
- praca przy kucharzu
Oczekiwania:
- podstawy znajomości kuchni staropolskiej i międzynarodowej
- dobra organizacja pracy własnej
- pracowitość
-aktualna książeczka pracownicza do celów epid.sanit.
Możliwość zakwaterowania i wyżywienia dla osób spoza regionu.Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji drogą email :
- cv z aktualnym zdjęciem
Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Lento