Pracovník obsluhy teleskopického manipulátora

  • Detva, Bánskobystrický kraj
  • 6,00 € za hodinu
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sféreZdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Nižšie stredné odborné vzdelaniePrax: aspoň 1 rokZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: NieVodičské oprávnenie: Skupina B
Skupina CVšeobecné spôsobilosti: rozhodovanie
samostatnosťOsobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť)
spoľahlivosťĎalšie požiadavky: - odborná spôsobilosť na obsluhu nakladača - platný preukaz

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Upratovačka, osobný asistent, pomocný pracovník

    • Detva, Bánskobystrický kraj
    9112000 - Upratovačka9329002 - Pomocný pracovník v textilnej a odevnej výrobe Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnania Počet voľných miest: 1 Náplň práce:…
    • Pred 1 mesiacom
  • Majster v stavebníctve

    • Detva, Bánskobystrický kraj
    Náplň práce: - pracovník bude organizovať priebeh potrebných stavebných prác, zabezpečovať dodávateľské práce a potrebné mechanizmy Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopra…
    • Pred 2 mesiacmi