Lăcătuș mecanic

Egger

  • Rădăuți, Suceava
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 18 zile
Pentru locația noastră din Rădăuți!Oraș: Radauti Nivel carieră: Full-time ID: 4053 Departament: MentenanțaCerințele noastre:
  • Studii medii cu calificare în domeniu
  • Experiența la alte locuri de muncă poate constitui un avantaj
  • Cunoștințe bune de utilizare PC (pot constitui un avantaj)
  • Capacitate de lucru în echipă
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi
Responsabilități:
  • Verificarea periodică a stării tehnice a mașinilor, utilajelor și instalațiilor
  • Desfășurarea activităților de întreținere si reparații a mașinilor, utilajelor și instalațiilor
  • Efectuarea lucrărilor de prelucrări prin așchiere, confecții metalice și montaj a instalațiilor și echipamentelor
  • Asigurarea ordinii și curățeniei în atelierele mecanice
Oferim :
  • Oferim un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate într-o companie multinațională
  • Inducție și instruire specifică
  • Asigurare de sănătate privată
Contactul Dvs.Hanelore Terna-Harand, HR, T +40 372 438 141Despre EGGERNoi creăm mai mult din lemn. Cei peste 11,000 de salariați ai noștri din întreaga lume lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.Aflați mai multe

Egger

Job-uri similare

  • Tehnician Mecanic intretinere - Suceava

    Professional

    • Gura Humorului, Suceava
    Scurta descriere a companiei Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market. We define our …
    • Acum 23 de zile
  • Mecanic mentenanta - Suceava

    • Fălticeni, Suceava
    • Acum 17 zile
  • Program Ucenicie - Electric și MecanicMecanic

    Egger

    Pentru locația noastră din Rădăuți! Oraș: Radauti Nivel carieră: Full-time ID: 3915 Departament: Cerințele noastre: Diplomă de absolvire 12 clase cu/fără diplomă de bacalaurea…
    • Acum 13 zile