operator maszyn

Randstad

  • Kozienice, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Dla naszego Klienta, producenta artykułów biurowych poszukujemy operatora maszyn/pracownika produkcji.Aplikuj!operator maszyn Nr ref.: 153/4/2024/KR/jobs.pl Kozienice (mazowieckie)Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto + dodatki za godziny nocne
  • praca w systemie 3-zmianowym 6-14, 14-22, 22-6
Zadania
  • prace produkcyjne
  • kontrola produktu
Oczekujemy
  • gotowości do pracy zmianowej
  • doświadczenie w pracy na produkcji -mile widziane
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl

Podobne oferty pracy

  • operator maszyn w przemyśle spożywczym

    Randstad

    • Kozienice, mazowieckie
    • 7 000 PLN miesięcznie
    Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn w przetwórstwie spożywczym lub jesteś absolwentem szkoły kierunkowej - aplikuj teraz! operator maszyn w przemyśle spożywczym Nr ref.: 17…
    • 21 dni temu
  • operator/programista maszyn CNC

    Randstad

    • Pionki, mazowieckie
    • 9 000 PLN miesięcznie
    Jesteśmy Randstad Polska – liderem w branży HR, który od ponad pół wieku kształtuje rynek pracy, oferując usługi doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Nasza historia sięga 19…
    • 16 dni temu