Служители за производствен цех за метални изделия

МЕТАФОРМ ООД

  • Кърджали
  • Temporary
  • Full-time
  • 26 days ago
За нас:Метаформ ООД е водещ производител с дългогодишен опит в областта на металообработката. Специализираме се в производството на дръжки от неръждаема стомана с разнообразни профили, които могат да бъдат персонализирани според изискванията на нашите клиенти. Нашата компания също така е известна с производството на висококачествени цилиндрични тръбички, предназначени за различни приложения в индустрията. Вярваме в качеството, иновациите и персонализирания подход към всеки проект, което ни прави предпочитан партньор за нашите клиенти.Фирмата предлага:
  • Трудови договори за наем на работна сила.
  • Работно време: понеделник до петък, от 8:00 до 17:00 часа.
  • Предоставяне на безплатен фирмен транспорт и храна.
  • Обучение на персонала.
  • Осигуряване на добри условия за труд и адекватно възнаграждение.
Изисквания и отговорности:
  • Завършено средно образование.
  • Добри комуникативни умения и способност за работа в екип.
  • Демонстриране на коректност и отговорност в изпълнение на задълженията.