pracownik produkcji -> 2 zmiany -> bez doświadczenia

Randstad

  • Żary, lubuskie
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Szukasz pracy na produkcji?Jesteś kandydatem z doświadczeniem w pracy produkcyjnej i chcącym się rozwijać lub chcesz zmienić branżę i rozpocząć karierę na produkcji?Dojazd do Łaz w kierunku Mirostowic Górnych nie stanowi problemu?Zaaplikuj już dziś lub wyślij sms "laz" na numer podany w ogłoszeniu - oddzwonię!Lokalizacja: Łaz, żarskipracownik produkcji -> 2 zmiany -> bez doświadczenia Nr ref.: 113/12/2023/AW/jobs.pl Łaz (lubuskie)Oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową na początek (odprowadzane składki, płatne urlopy)
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • wolne weekendy
  • lekką i prostą pracę
  • możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednio do firmy
Zadania
  • proste prace związane z produkcją poduszek i materacy
  • ustawianie maszyn produkcyjnych
Oczekujemy
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym
  • chęci do nauki i zdobywania doświadczenia
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści: "praca w Łaz" - oddzwonimy!Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47

Jobs.pl