Társadalombiztosítási ügyintéző/bérszámfejtő

Módusz

  • Budapest VIII. ker
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 20 napja
  • társadalombiztosítási ügyintézői és bérszámfejtési, munkaügyi feladatok ellátása,
  • több cég feladatainak koordinálása,
  • munkaügyhöz, bérszámfejtéshez és a TB-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások napra kész vezetése, aktualizálása,
  • munkaügyi adminisztráció ellátása, munkaviszony keletkezéséhez, módosításához, megszüntetéséhez szükséges feladatok elvégzése,
  • munkaidő adatok feldolgozása a havi bérszámfejtéshez,
  • adónyilatkozatok, adóbevallások kezelése,
  • adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése a hatóságok részére.
  • minimum 2 év szakmai tapasztalat bér és tb területen,
  • bérügyi és tb szakelőadói OKJ-s végzettség,
  • törvényi előírások alapos ismerete, gyakorlati alkalmazása,
  • közepes szintű MS Office ismeretek (Excel),
  • pontosság, precizitás, önállóság, terhelhetőség.
  • 8 órás munkaszerződés
  • Stabil háttér
  • Támogató csapat

Profession