Predavačka

PARADISE, s.r.o.x

  • Galanta, Trnavský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 25 dňami
PARADISE, s.r.o.Dlhodobá brigádaVčera 13:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Prijmeme predavačku / brigádničku na letnú sezónu do predajne rýchleho občerstvenia (bagetáreň-Paradise).Náplň prace.- príprava a predaj bagiet-zodpovednosť za poriadok a čistotu na prevádzke Ponúkaný plat: Od 1200.00 - + príplatok za nadčasTermín nástupu: dohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokInformácie pre uchádzača: V prípade záujmu kontaktujte p. Erdélyiho formou mailu zaslaním životopisu na adresu: 272rado@gmail.com alebo tel. 0905224581Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelaniePARADISE, s.r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť pôsobiaca v oblasti služieb.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Predavačka

    • Galanta, Trnavský kraj
    Náplň práce: predaj mäsa a údeniny, vykladanie tovaru, preberanie tovaru od dodávateľov, práca s pokladňou, výdaj teplého jedla Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopracovn…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Predavačka

    • Galanta, Trnavský kraj
    Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Predavač/Predavačka

    • Galanta, Trnavský kraj
    Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére…
    • Pred 20 dňami