MONTER/MONTERKA VENTILIRANIH FASADA

  • Slavonski Brod, Brodsko-posavska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
MONTER/MONTERKA VENTILIRANIH FASADARadno mjesto
Mjesto rada: SLAVONSKI BROD, BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 10 Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 5.4.2024. Natječaj vrijedi do: 7.6.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Terenski radPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis poslova:
  • montaža podkonstrukcije
  • montaža izolacije
  • montaža završne obloge
Uvjeti:
  • odgovoran pristup poslu
  • spremnost na timski rad
  • motiviranost za rad
Poželjno radno iskustvo, ali nije uvjet.Nudimo:
  • stalni radni odnos
  • redovna stimulativna primanja
  • usavršavanje i internu obuku
  • organiziran i plaćen smještaj i prijevoz, alat i opremu
  • rad u pozitivnom i dinamičnom radnom okruženju
  • prigodne nagrade
  • novčani dar za novorođenče
Terenski rad: Republika Hrvatska i inozemstvo.
Radnici se u inozemstvu zapošljavaju kao izaslani radnici.
Na terenu poslodavac osigurava smještaj i prijevoz.
Mogućnost stalnog zaposlenja.Poslodavac
Poslodavac: ĐURO ĐAKOVIĆ MONTAŽA-IZOLAK D.O.O.ZA PROJEKTIRANJE,PROIZVODNJU, MONTAŽU I VANJSKOTRGOVINSKO POSLOVANJE Kontakt:
  • osobni dolazak: ULICA 108. BRIGADE ZNG 76
  • najava na telefon: 035 448364
  • pisana zamolba: Ulica 108. brigade ZNG 76, 35 000 Slavonski Brod
  • e-mailom:

HZZ