Pracownik produkcji

Randstad

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • 25,25 PLN za godzinę
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Prosta praca na produkcjiWeekendy wolneUjazdPracownik produkcji Nr ref.: 382/1/2024/EK/jobs.pl Tomaszów mazowiecki (łódzkie)Oferujemy
  • pracę fizyczną na samodzielnym stanowisku
  • umowę o prace tymczasową ze wszystkimi składnikami: płatny urlop, L4, ZUS i płatne nadgodziny
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • stawka godzinowa 25,25 zł/brutto
  • premię za obecność 300 zł brutto co miesiąc
Zadania
  • proste prace pomocnicze przy produkcji materiałów budowlanych
  • obsługa maszyn
  • praca z recepturą
  • przygotowanie wyrobu gotowego farby ,tynku do konfekcji
Oczekujemy
  • gotowości do pracy stojącej
  • przestrzegania zasad BHP
  • uprawnienia UDT do obsługa wózka widłowego mile widziane
  • sumienność, dokładność, spostrzegawczość, uczciwość i odpowiedzialność.
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl