Общ Работник в Склад за Строителни Материали

РИЛА 1 АД

  • Пловдив
  • Permanent
  • Full-time
  • 21 days ago
Описание и ИзискванияНие сме утвърдена и разрастваща се търговска компания. Във връзка с обособяване на нови длъжности обявяваме конкурс за мотивирани кандидати с търговски опит за обекта ни Хипермаркет "РИЛА" , за позиция ОБЩ РАБОТНИК В СКЛАД ЗА ЕДРИ СТРОИТЕЛНИ МАТЕРИАЛИ
Отговорности
- подреждане на стоки
- товаро-разтоварна дейностИЗИСКВАНИЯ:- Умение за работа в екип;
- Ориентираност към клиента, позитивна и експедитивна личност;Ние предлагаме
- въвеждащо обучение
- 8 часов работен ден с начало на работните смени от 8.00ч и от 11ч, петдневна работна седмица по график
- ваучери за храна на стойност 60 лв месечно
- работа в екип от професионалистиБлагодарим Ви за интереса към предлаганата от нас позиция!Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД.
РИЛА 1 ЕАД се задължава да я използва единствено за целите на подбора.За да кандидатствате за тази позиция, натиснете бутона "Кандидатствай за позицията"Данни за контактФирма:РИЛА 1 АДТип на фиирмата:Фирма директно търсеща служители

Jobs Agents