Księgowa / Księgowy w Kancelarii Podatkowej

Kancelaria Podatkowa POLGRAND

  • Jaworzno, śląskie
  • 5 500-7 000 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Kancelaria Podatkowa POLGRAND Sp. z o.o. jest firmą świadczącą kompleksowe usługi księgowo-płacowe dla kontrahentów krajowych, rok założenia firmy sięga 1993. Powstała w oparciu o wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie. Kancelaria jest znana na rynku trójmiejskim, a obecnie rozwija swoje nowe biuro w Jaworznie koło Katowic.
Celem poznania profilu firmy zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej: polgrand.plKsięgowa / Księgowy w Kancelarii PodatkowejMiejsce pracy: JaworznoZadania:
  • prowadzenie księgowości dla klientów biura - pełna księgowość, księgi przychodów i rozchodów, ewidencje VAT
  • księgowanie i rozliczanie transakcji krajowych i zagranicznych
  • sporządzanie deklaracji dla US (CIT, VAT, PIT, PCC)
  • sporządzanie raportów na potrzeby klientów
  • sporządzenie sprawozdań GUS i PFRON
  • sporządzane listy płac, przygotowywanie i rozlicznie umów cywilno-prawnych, naliczanie zasiłków,
  • obsługa PUE ZUS
  • sporządzanie deklaracji ZUS
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym min. 2 lata
  • oraz wykształcenie wyższe kierunkowe
  • obowiązkowo doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości i samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT
  • obsługa programów księgowych - Symfonia warunek konieczny, Optima, Płatnik oraz pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • rzetelność, skrupulatność i samodzielność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • oferujemy możliwość współpracy B2B
  • wsparcie wieloletniego i doświadczonego zespołu
  • udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę, podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość pracy hybrydowej
  • niezbędne narzędzi pracy
  • praca w miłej atmosferze, w dobrze skomunikowanym miejscu w centrum Gdyni lub w oddziale biura w Jaworznie (woj. śląskie)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.ObserwujPokaż nr tel. Włącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajPOLGRAND SP. Z O.O.1Kancelaria Podatkowa POLGRAND Sp. z o.o. mieści swoją siedzibę w Centrum Gdyni. Cieszymy się wieloletnim uznaniem i zaufaniem firm na rynku Trójmiejskim. Informacja o firmie na stronie Kancelarii www.polgrand.plObserwujPokaż nr tel. Włącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl

Podobne oferty pracy

  • Księgowa, księgowy

    • Dąbrowa Górnicza, śląskie
    Miejsce pracy (miasto) / Location DĄBROWA GÓRNICZA Link do strony z ofertą Województwo / Region śląskie Wymagania względem kandydata / Job Requiremants Wykształcenie wyższe…
    • 28 dni temu
  • Główna księgowa/Główny księgowy

    Grafton

    • Dąbrowa Górnicza, śląskie
    Zakres zadań: odpowiedzialność za procesy księgowe, podatkowe oraz finansowe dla wybranej liczny podmiotów w grupie spółek, wsparcie merytoryczne osoby na stanowisku Księgowej/K…
    • 15 dni temu
  • Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

    • Trzebinia, małopolskie
    Firma P.P.H.U POLSTYR działa na polskim rynku przeszło 30 lat . Jesteśmy jednym z nielicznych producentów systemu dociepleń z całkowicie polskim kapitałem. Posiadamy wieloletnie do…
    • 2 dni temu