Servisní technik pro oblast Olomouc

Kone

  • Olomouc, Olomoucký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Náplň práce:- provádění oprav, preventivních prohlídek, odborných zkoušek výtahů
- zodpovědnost za dodržování termínů provádění jednotlivých druhů činností
- komunikace s provozovateli, reporting
- účast na školeních zkušených kolegůCo byste měli splňovat:- SOU/SŠ vzdělání v oboru mechanik zdvihacích zařízení nebo elektro oboru
- osvědčení pro práci v elektrotechnice - vyhl. 50/1978, minimálně § 6
- ŘP „B“
- ochota učit se novým věcem a zájem dále se rozvíjetNabízíme:- příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv a zkušené kolegy
- zázemí nadnárodní společnosti, perspektivní a stabilní zaměstnání
- zajímavou práci s technicky náročnými zařízeními
- propracovaný systém firemních benefitů
- možnost kompletního zaučení a dalšího vzděláváníAt KONE, we are focused on creating an innovative and collaborative working culture where we value the contribution of each individual. Employee engagement is a key focus area for us and we encourage participation and the sharing of information and ideas. Sustainability is an integral part of our culture and the daily practice. We follow ethical business practices and we seek to develop a culture of working together where co-workers trust and respect each other and good performance is recognized. In being a great place to work, we are proud to offer a range of experiences and opportunities that will help you to achieve your career and personal goals and enable you to live a healthy and balanced life.Read more on

Kone