Pracownik pralni chemicznej | z zakwaterowaniem

  • Tczew, pomorskie
  • 27,70 PLN za godzinę
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
  • Aplikuj teraz
Szukamy dynamicznych i zaangażowanych osób do naszego zespołu w Pralni Chemicznej w miejscowości Zabagno, powiat tczewski.Oferujemy:
  • Stawkę 27,70 zł/h brutto,
  • Zakwaterowanie finansowane w 50% przez pracodawcę
  • Elastyczny grafik pracy, ustalany na miejscu przez kierownika w zależności od ilości pracy. Obecnie praca to około 12-14 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu, z dwiema przerwami (30 minut oraz 15 minut),
  • Wymagane zakryte i wygodne obuwie (pozostałą odzież dostarcza pralnia).
Obowiązki:
  • Pranie, składanie, prasowanie i inne prace związane z procesem pralniczym.
Jeśli jesteś osobą energiczną, lubiącą pracę w zespole i gotową do wyzwania, dołącz do naszej pralni! Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę pracy.Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 786943703 lub o przesłanie CV na adres emailowy rekrutacja@owi-tech.pl.Dołącz do nas już dziś i zacznij pracować w miejscu, gdzie doceniana jest Twoja praca i zaangażowanie!

Fachpraca

Podobne oferty pracy

  • Pracownik magazynu w Holandii

    InterKadra

    • Tczew, pomorskie
    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifika…
    • 9 dni temu
  • Pracownik magazynu

    Jobman

    • Tczew, pomorskie
    • 28,00 PLN za godzinę
    Jobman Sp. z o.o. marka należąca do JobmanGroup Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej działającej na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr…
    • 9 dni temu
  • PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

    Poczta Polska

    • Tczew, pomorskie
    PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA Miejsce pracy: Tczew, ul. Jarosława Dąbrowskiego 7​ Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (zastępstwo), 1 etat Twoje zadania: obsłu…
    • 23 dni temu