Spedytor Lotniczy

klient Jobs.pl

  • Ochota (Warszawa)
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
OPIS STANOWISKA:Planowanie, zarządzanie, kontrola oraz monitoring codziennych wysyłek towarów od dostawcy do magazynów.
Obsługa bieżących zleceń spedycyjnych i transportowych zgodnie z przyjętymi normami.
Określanie terminu dostawy oraz warunków jej realizacji, w tym kontrola realizacji zleceń transportowych .
Współpraca z przewoźnikami i kontrahentami zagranicznymi.
Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego obiegu informacji i dokumentów.WYMAGANIA:Masz doświadczenie w pracy jako spedytor (minimum 2 lata).
Znasz język obcy (angielski) w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie.
Potrafisz swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne.
Jesteś osobą łatwo nawiązującą kontakty, dobrze zorganizowaną i samodzielną.OFERUJEMY:Zatrudnienie w firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem, oferującej kompleksową obsługę w zakresie spedycji
Możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji, w ramach struktury firmy.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Niezbędne narzędzia pracy i benefity.
Pełną wyzwań pracę, w środowisku międzynarodowym, w zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój.Więcej informacji pod numerem telefonu:22 859 02 16451 048 587lub adresem email: @

Lento