Pracownik produkcji

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

  • Strzelce Opolskie, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Pracownik produkcjiTwój zakres obowiązków
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych.
Nasze wymagania
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym (w tym w weekendy),
  • zaangażowanie w wypełnienie powierzonych obowiązków.
To oferujemy
  • 4800 zł brutto wynagrodzenia miesięcznie,
  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki, płatne L4 oraz urlop),
  • 20% dodatki za pracę w nocy,
  • szkolenia stanowiskowe (nie wymagamy doświadczenia!),
  • bonus 400 zł za polecenie kandydata do pracy w SGP.

Gowork