Pracownik produkcji

Randstad

  • Strzelce Opolskie, opolskie
  • 5 300-6 200 PLN miesięcznie
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Zatrudnimy pracowników produkcji. Zadania na stanowisku: przyjęcie surowców do produkcji, obsługa urządzeń i kontrola jakości gotowych produktów. Przyciągnie Cię konkurencyjne wynagrodzenie, przyjazna atmosfera w pracy i stabilność zatrudnienia.Dojedziesz szybko pociągiem / autobusem lub autem (na miejscu bezpłatny parking).Zgłoś się przez formularz pod przyciskiem Aplikuj lub wyślij SMS o treści "Kędzierzyn" na numer 725 300 308.Pracownik produkcji Nr ref.: 154/3/2024/AŁ/jobs.pl Strzelce opolskie (opolskie)Oferujemy
  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
  • wynagrodzenie miesięczne od 5300 zł do 6200 zł brutto
  • dofinansowanie 300 zł do posiłków
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych podczas szkoleń organizowanych przez firmę
  • benefity: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i dodatki świąteczne
  • możliwość awansu zawodowego
Zadania
  • przyjęcie surowców do produkcji
  • obsługa urządzeń i monitorowanie procesu produkcyjnego
  • pobieranie prób do badań kontrolnych
Oczekujemy
  • chęci długotrwałej współpracy
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy zmianowej
  • pozytywnego nastawienia :)
Zgłoś się przez formularz pod przyciskiem Aplikuj lub wyślij SMS o treści "Kędzierzyn" pod numer 725 300 308.Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl