OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ CERAMICZNYCH W OBSZARZE OBSŁUGI WÓZKA JEZDNIOWEGO - KRASNYSTAW

Gi Group

  • Krasnystaw, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010
14933Zadania:
  • Przywożenie materiałów i półfabrykatów z miejsca składowania w wyznaczone miejsca oddziału (wszystkie prace załadunkowo - rozładunkowe),
  • Wywożenie braków i odpadów produkcyjnych na miejsce ich składowania,
  • Kontrolowanie i ewidencjonowanie stanu licznika motogodzin.
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia

Jobdesk.pl