Specjalista ds. badań i rozwoju

PCC

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
Twój profil
  • Wykształcenie wyższe chemiczne (wykształcenie inżynierskie będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w zakresie realizacji lub prowadzenia projektów związanych z opracowywaniem, optymalizowaniem i weryfikacją (w skali laboratoryjnej i półtechnicznej) nowych technologii dla przemysłu chemicznego
  • Dociekliwość i konsekwencja w rozwiązywaniu problemów badawczych
  • Rzetelność w realizacji zadań oraz umiejętności wyciągania wniosków i sporządzania raportów z prac badawczo-rozwojowych
  • Komunikatywność, umiejętność organizacji pracy oraz inicjatywa i dynamizm w działaniu
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz czytanie literatury naukowej i patentów
Twoje zadania
  • Prowadzenie lub udział w projektach związanych z opracowywaniem i rozwojem nowych technologii otrzymywania związków chemicznych, w szczególności związków chloropochodnych
  • Tworzenie harmonogramu prac, raportów z przeprowadzonych badań oraz raportów z oceny weryfikowanych technologii
  • Praca w skali laboratoryjnej lub półtechnicznej w związku z realizowanymi projektami, współpraca z innymi Działami w firmie
  • Kontakt i współpraca z uczelniami, instytutami oraz dostawcami urządzeń i technologii
  • Przygotowywanie opisów wynalazków
Twoje korzyści
  • Możliwość rozwoju zawodowego w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oraz premia dedykowana dla Działów R&D
  • Udział w interesujących projektach badawczo-rozwojowych
  • Udział w „Konkursie Roku” dedykowanym dla Działów R&D
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, dalszej nauki języka; dodatek świąteczny; możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego)
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.

PCC