Technik údržby, zaujímavá mzda,rozjazd nového projektu

  • Pezinok, Bratislavský kraj
  • 1 700 - 2 000 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 28 dňami
Máte záujem o rôznorodú prácu v oblasti mechaniky? Chcel by ste pracovať pre úspešného výrobcu s medzinárodnou pôsobnosťou a pritom v rodinnom prostredí? Ak máte skúsenosti na podobnej pozícii a hľadáte novú výzvu, určite sa nám ozvite! Ponúkame motivujúci plat podľa skúseností, 13. plat a ďalšie benefity.Náplň práce:
- Preventívna údržba zariadení a systémov
- Spolupráca pri generálnych opravách
- Práca s dielenskými strojmi, rôznym ručným náradím a obrábacími strojmi
- Uvádzanie strojov do prevádzkyBenefity a ďalšie výhody:- Zaujímavý plat od 1700 do 2000 € s možnosťou zvýšenia pre skúsenejších kandidátov
- 13. plat
- Práca na 8-hodinové zmeny s voľnými víkendmi
- Ochranný výstroj a vybavenie
- Pracovné oblečenie
- Rozbehnutie nového projektu
- Menší tím s rodinnou atmosférouVšeobecne požadované znalosti:- Skúsenosti na podobnej pozícii
- Znalosť hydrauliky, pneumatiky, zvárania atď.
- Aspoň základy elektrotechniky, veľkou výhodou je vyhláška 508/2009 Z. z. Z. § 21/22/23
- Manuálna zručnosť, technická zručnostPožiadavky na zamestnancaMinimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturityInformácie o spoločnostiCharakteristika spoločnosti:Sme popredným poskytovateľom personálnych služieb s 33 ročnými skúsenosťami na slovenskom a českom trhu. V našej ponuke nájdete pozície pre vyšší aj stredný manažment, práce vo výrobe, logistike alebo aj príležitostné brigády. V INDEX NOSLUŠ kladieme dôraz na férový prístup k našim kandidátom - tak, ako by sme to aj my očakávali od nášho zamestnávateľa.Sme zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr SR a Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR.Osobne nás môžete navštíviť v 14 pobočkách v České republike a 13 pobočkách na Slovensku.Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete vo videoprezentácii www.youtube.com/watch?v=mZ_O9ypoUS8

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Pracovník údržby

    • Senec, Bratislavský kraj
    Náplň práce: Starostlivosť o majetok obce, správa budov, verejné priestranstvá, drobné opravy, remeselnícke a pomocné práce. Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopracovný p…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Systémový inžinier, technik - Audio/Video Broadcast

    • Senec, Bratislavský kraj
    Náplň práce: - príprava projektov v oblasti televíznej (broadcast) technológie : tvorba technickej koncepcie na základe požiadaviek klienta a pod., - konfigurácia audio/video IT z…
    • Pred 1 mesiacom
  • Technik kvality

    Tomra

    • Senec, Bratislavský kraj
    Popis spoločnosti Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov. TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie n…
    • Pred 5 dňami