Obračunski tehnik (m/ž)

GRADTECH gradbenistvo tehnologija d.o.o., CERKNICA

  • Cerknica, Notranjsko-kraška
  • Nedoločen čas
  • Polni delovni čas
  • 16 dni nazaj
Opis delovnega mesta - vodenje manjših gradbišč
- branje načrtov in prenos podatkov na gradbišča (izvlečki materiala, ...)
- priprava zahtevnic za naročanje materiala
- vodenje gradbiščne dokumentacije
- priprava in zbiranje vseh podatkov, potrebnih za vodenje knjige obračunskih izmer gradbišča po specifikacijah in zahtevah naročnika, v skladu z zahtevami državnih inšpekcijskih služb in standardih gradbene stroke
- obračun izvršenih del - gradbena knjiga, situacija
- zbiranje podatkov za pripravo mesečnih poročil
- zbiranje potrebnih podatkov in pomoč pri kontroli računov glede količine in kakovosti gradbenih, obrtniških in inštalacijskih del ostalih sodelujočih na projektu
- druga administrativna pomoč pri vodenju gradbišča
- opravljanje drugih del po nalogu nadrejenegaPogojiIzobrazba:
- visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd.; GradbeništvoAlternativna izobrazba:
- visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., GradbeništvoStrokovna izobrazba:VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnjaDelovne izkušnje (v letih):5Jeziki:Slovenski (napredno)Vozniško dovoljenje:BKaj vam ponujamo- trajanje zaposlitve: nedoločen čas
- poskusno delo: 6 mesecev
- delovni čas: 40 ur/teden
- urnik dela: dopoldanVrsta zaposlitve:Nedoločen čas

Deloglasnik

Podobne zaposlitve

  • KUHAR - M/Ž

    GOSTILNA IN PIZZERIJA PRI STANI

    Opis del in nalog PRIPRAVA JEDI PO NAROČILU Nudimo Trajanje zaposlitve: nedoločen čas, polni delovni čas Poskusno delo: poskusno delo 1 mes Pričakujemo Izobrazba: sr…
    • 1 mesec nazaj
    • Preprosta prijava na delo