Tehnician analist calitate

AME HR Solution

  • Râșnov, Brașov
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 1 lună
Angajam Tehnician analist calitate la o fabrica din Brasov.
CERINTE:
- experienţă minim 2 ani în zona de producţie
- studii superioare finalizate (Managementul calității)
- experiență ca certifying staff - controlor tehnic de calitate
- engleză mediu spre avansat, germană reprezintă un avantaj
- experienţă ca personal autorizat de certificare într-o companie
aeronautică
- bune cunoștințe ale sistemelor de managementul calității,
cunoștințe de tehnică a masurării
- cunoștințe de utilizare PC și interpretare desene tehnice 2 3 D
- bune cunoștințe pachet MS office, SAP avantaj
RESPONSABILITATI:
- ia decizii cu privire la conformitatea produselor
- intocmește și autorizează certificatul de navigabilitate EF
- marchează corespunzător piesele neconforme sau suspect
neconforme
- introduce rezultatele verificării efectuate în sistemele relevante
puse la dispoziție de PAS PAG (ex: SAP)
si sistemele puse la dispoziție de client (ex: eCAIR, Quality Gate)
- verifică înregistrează documentația în sistemele de lucru interne și
sau ale clientului
BENEFICII:
- salariu motivant
- prime de sarbatori
- asigurare medicala
- subventie la cantina
- program de lucru: 08.00-16.30
- bonuri de masa in valoare de 30 lei
- prima de productivitate, de prezenta
- transport asigurat: Sacele, Brasov, Zarnesti, Rasnov, Codlea,
Ghimbav, Sanpetru, Bod Colonie.

Jobrapid

Job-uri similare

  • Tehnician Analist Calitate

    Gi Group

    • Brașov
    2024-05-15 Full time Contract cu durata nedeterminata Gi Group România recrutează, Tehnician Analist Calitate, pentru clientul sau, o companie europeană constructoare de echi…
    • Acum 16 zile
  • Analist calitate

    Angajam Analist calitate la o fabrica din Brasov. CERINTE: - lb engleza nivel avansat - auditor intern pe TS16949, ISO, ISISISO1400 - experiență pe un post de inginer calitate …
  • Analist Calitate - Productie

    Gi Group

    • Brașov
    2024-05-15 Full time Contract cu durata nedeterminata Gi Group România recrutează, Analist Calitate - Gestionarea neconformitatilor interne, pentru clientul sau, o companie e…