VOZAČ / VOZAČICA-DOSTAVLJAČ U INTERNET PRODAVAONICI

  • Split, Splitsko-dalmatinska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 15 dana
  • Jednostavna prijava
VOZAČ / VOZAČICA-DOSTAVLJAČ U INTERNET PRODAVAONICIRadno mjesto
Mjesto rada: SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 8 Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 15.5.2024. Natječaj vrijedi do: 15.6.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Terenski radPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Vozački ispit:
  • Kategorija A
  • Kategorija B
Radno iskustvo: 6 mjeseci Ostale informacije:Opis posla:
  • utovar narudžbi u dostavno vozilo
  • dostava na kućne adrese kupaca
  • isporuka i naplata robe Internet kupcima prema zadanim standardima
  • odgovornost za točnost naplate
  • briga za urednost i čistoću dodijeljenog dostavnog vozila
Od tebe očekujemo:
  • SSS/KV/VKV
  • minimalno B kategorija
  • 6 mjeseci iskustva na sličnim poslovima
  • prednost: iskustvo u vožnji većih dostavnih vozila, kombija ili kamiona
  • odgovornost, točnost, urednost, ljubaznost i uslužnost
Nudimo ti:
  • rad u prijateljskom okruženju
  • priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
  • uz redovita fiksna primanja, plaćene troškove prijevoza i dodatak za eventualni prekovremeni rad, zaposlenici ostvaruju atraktivne mjesečne stimulacije ovisno o svojem učinku
Poslodavac
Poslodavac: KONZUM plus društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu Kontakt:
  • e-mailom:
  • putem linka:

HZZ