Pracownik produkcji / Monter / darmowy transport pracowniczy

Gi Group

  • Tuszyn, łódzkie
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Dla jednego z naszych Klientów prowadzimy rekrutację na stanowisko:Pracownik produkcji / Monter / darmowy transport pracowniczyNumer referencyjny: 13289Miejsce pracy: TuszynWymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji lub stanowiskach wymagających precyzji manualnej
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
  • umiejętność pracy zespołowej
Zadania:
  • montaż elementów sprzętu AGD na podstawie rysunków
  • obsługa narzędzi do montażu np. śrubokręty, klucze, wkrętarki
  • wizualna kontrola jakości
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta - umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię frekwencyjną
  • darmowy transport pracowniczy z Łodzi, Pabianic, Łasku, Dobonia
  • benefity m.in.: dopłata do karty Multi Sport, prywatnej opieki medycznej, posiłków pracowniczych
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Gi Group