Началник Смяна

Cross Source

  • Шумен
  • Permanent
  • Full-time
  • 2 months ago
Търсим: Началник Смяна.Задължения:
  • Отговаря за осигуряване на Здравословни и безопасни условия на труд за поверените му служители;
  • Ръководи, организира и контролира производствения процес въз основа на сменния план за производството;
  • Осигурява точно и ефективно приложение на всички нормативни и вътрешно фирмени документи, свързани с производството;
  • Организира правилното и ефективно експлоатиране на производствените мощности;
  • Организира ефективната и качествена работа на работещите в цеха, като отговаря за тяхната правилна и непрекъсната заетост;
  • Контролира спазването на технологията на производството и работата на оборудването, инструментите, екипировката и приспособленията;
  • Осигурява качеството на произвежданата продукцията;
  • Организира осигуряването на материали, заготовки и детайли в тясна връзка с началник склад суровини и материали и отдел техническа поддръжка;
  • Участва при обучението и повишаване квалификацията на работниците и служителите при усвояване на нови техника и технология;
  • Отчита разхода на суровини и материали и съответствието им с технологичната документация;
  • Отчита производствената ефективност за смяната;
  • Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността;
  • Осигурява правилното и безопасно използване и съхранени на всички суровини въз основа на MSDS и Технически спецификации;
  • Отговаря за спазване на регламентираните технологични изисквания при производствените процеси;
  • Изпълнява допълнителни задачи от неговата компетенция, възложени му от Прекия ръководител, Бизнес Юнит Мениджър и Управител или възникнали в процеса на работа;
Изисквания:
  • Умения за ръководене на хора, комбинативност, отговорност, внимание към детайла, прецизност;
  • Средно или висше образование - с предимство Технолог - ХВП;
  • Минимум три години трудов стаж;
  • Компютърна грамотност и технически умения: MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook);
  • Владеене на чужди езици - препоръчително английски език - В1;
Ние предлагаме:
  • Работа в бързоразвиваща се компания;
  • Мотивиращо възнаграждениe;
  • Вътрешнофирмено обучение;
  • Трудов договор при спазване на всички изисквания на трудовото и осигурително законодателство.
Изисквания към кандидатаЕзикови познания:Трудов опит:Ние предлагамеКатегория:ПроизводствоДържава:БългарияНаселено място:Гр. ШуменДата:13.Март.2024Организация:Cross SourceОрганизация:Фирма/Организация Директно търсеща служителиДетайли за организацията:Повече информация за Cross Source може да получитеВнимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.

Rabota.bg