STARSZY MONTER (NR 1325)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1325
Obowiązki:- montaż obudów przy stołach montażowych
- skręcanie, składanie gotowych elementów
- dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktówpraca na jedną zmianę od poniedziałku do piątkuWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • czytanie rysunku technicznego
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • mile widziane roczne doświadczenie zawodowe
Miejsce pracy: Hermana Frankego 7, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Kontakt w godz. 8.00-16.00:tel. 665 999 136 e-mail: kadry@sichert.comAdres prowadzonej rekrutacji:ul. Hermana Frankego 7, 85-862 BydgoszczSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca