PRACOWNIK PRODUKCJI

  • Mszczonów, mazowieckie
  • 4 400-4 800 PLN miesięcznie
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Opis stanowiska:
  • odbieranie produktu z taśmy produkcyjnej,
  • etykietowanie produktów
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej (6 -14, 14 -22, 22-6), weekendy dla chętnych
  • chęć do pracy, sprawność fizyczna.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie od 4.400 brutto + 10% premia miesięczna + dodatki
  • pakiet motywacyjny, m.in. dofinansowanie do obiadów , karta Multisport, karta Kulturowa, karta Wędkarska, wczasy pod gruszą, talony, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, nagrody jubileuszowe,
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania,
  • rozwój zawodowy - możliwość awansu na operatora maszyn

Fachpraca