Търговец за продажба на машини и оборудване за животновъдството

SOLO Capital LTD.

  • Стара Загора
  • Temporary
  • Full-time
  • 1 month ago
Нашият клиент е водеща фирма за внос, търговия на машини и оборудване за животновъдството, която търси :Търговец за продажба на машини и оборудване за животновъдството.Изисквания:
- Висше инженерно техническо образование Машинен инженер, Електро инженер или ЕЕ, ЕА;
- Опит в продажбата на земеделска техника или оборудване - мин. 3 години;
- Познания и опит в животновъдството;
- Добро владеене на английски език, писмено и говоримо - предимство;
- Шофьорска книжка;
- Умение за работа с клиенти;
- Умение за водене на преговори и сключване на сделки;
- Умение за работа е в екип;Основни задължения:
- продажба и консултация на клиента от цялата страна;
- изготвяне на ценови оферти;
- водене на преговори;
- изготвяне на договори;
- изготвяне на справки;Фирмата осигурява:
- много добро трудово възнаграждение;
- обучение в България и чужбина и развитие;
- дългосрочни трудови взаимоотношения;
- фирмен автомобил, телефон;
- медицинско осигуряване;
- социални бонуси и придобивки;Лиценз 2589, от 03.08.2018г.