Складов работник склад метали

ММ СТИЙЛ ЕООД

  • Стара Загора
  • Temporary
  • Full-time
  • 26 days ago
Във връзка с увеличаване обема на работа търсим нов член на нашия екип - общ работник в склад за черни метали.Основни задължения:
- Товарене и разтоварване на стоки;
- Подреждане на стоката в склада;
- Поддръжка на работното място;
- Други възложени от прекия ръководител задачи, свързани с работата;Изисквания:
- Средно образование;
- Сръчност, скорост и желание за работа;
- Изпълнителност и умения за работа в екип.Предлагаме:
- Добро и навременно възнаграждение;
- Пълно осигуряване.Работно време:- 8-часов работен ден - 8:30 - 17:00.Кандидатстването става с автобиография, актуална снимка и актуален телефон. Кандидатури без снимка или автобиография няма да бъдат обработвани.
Само с кандидатите, одобрени по документи, ще бъде осъществен последващ контакт.
Предоставените то Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. ММ Стийл ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да форма, освен за целите на настоящия подбор.
Адрес месторабота: гр. Стара Загора, кв. „Индустриален”, ул. Промишлена 12, склад метали „ Металсервиз” (срещу ИТА сервиз).