OPERATOR WTRYSKAREK

  • Tychy, śląskie
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Obowiązki:
bieżąca obsługa wtryskarek,
zmiana form wtryskowych,
ustawanie parametrów wtrysku.Wymagania:
doświadczenie w pracy na wydziale wtryskarek,
znajomość obsługi wtryskarek ENGEL,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
dyspozycyjność.Nasz Klient oferuje:
atrakcyjny system wynagrodzeń,
stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjny pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych (Bonusy finansowe, Dodatkowe świadczenia socjalne, Centrum Rekreacji i Kultury, Ubezpieczenie grupowe, Transport do pracy),
szkolenia stanowiskowe dostosowane do potrzeb pracowników.

Fachpraca