Przedstawiciel Handlowy / Handlowiec

Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • 1 500-3 500 PLN miesięcznie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
INVELO. LIDER DOBRYCH ZMIANW ciągu ostatnich 15 lat koszty pozyskiwania energii słonecznej spadły o 90%. Kraje UE wielokrotnie zwiększyły dofinansowania sektora energetycznego, by w przeciągu najbliższych kilkunastu lat w znaczącym stopniu wykorzystać energię bezpieczną dla środowiska i tańszą dla użytkowników, która pozyskiwana jest z odnawialnych źródeł.Obszary działalności Invelo Energy to:
  • Fotowoltaika
  • Termomodernizacja
  • Pompy ciepła
  • Magazyny energii
  • Sprzedaż energii
  • Grunty pod farmy fotowoltaiczne
  • Systemy grzewcze na podczerwień
Invelo to miejsce przyjazne pracownikom. Wierzymy, że największą wartością każdej firmy, są ludzie, którzy ją tworzą. Dlatego zapewniamy najbardziej rozbudowany program premiowy w branży, ciągłe i bezpłatne szkolenia podnoszące kompetencje pracownicze. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, bo w Invelo to człowiek jest na pierwszym miejscu.ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych produktami z branży OZE.
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych klientom.
  • Doradztwo techniczne dotyczące zastosowania pomp ciepła i fotowoltaiki.
  • Realizacja planów sprzedażowych i osiąganie założonych celów sprzedażowych.
  • Negocjowanie warunków umów handlowych z klientami.
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji.
  • Raportowanie wyników pracy oraz analiza efektywności działań marketingowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji projektów handlowych.
  • Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych w celu poszerzania wiedzy z zakresu OZE.
CO OFERUJEMY?NAJWIĘKSZA PREMIA DLA POCZĄTKUJĄCEGO HANDLOWCAAż 150 000 zł premii dla nowego handlowca Invelo, który w pierwszych 3 miesiącach swojej pracy podpisze najwięcej umów.WYSOKIE PROWIZJEGwarantujemy wysokie prowizje, które zwiększają się proporcjonalnie do ilości zawartych umów. Najlepsi handlowcy zarabiają nawet powyżej 100 000 zł.SZYBKA WYPŁATARozliczamy się dwa razy w miesiącu.NAJBARDZIEJ ROZBUDOWANY PROGRAM PREMIOWY W BRANŻY OZEDopłaty do leasingu/raty auta w wysokości od 1500-3500 zł miesięcznie, wakacje all inclusive dla najlepszych sprzedawców (wraz z osobą towarzyszącą) , atrakcyjne bonusy w postaci sprzętu wysokiej klasy (iPhone, MacBook), darmowa platforma szkoleniowa Invelo Sales Academy i inne.KNOW HOWPrzekazujemy Ci nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także wachlarz praktycznych umiejętności handlowych w ramach Invelo Sales Academy.WSPARCIE BACKOFFICENie musisz przejmować się posprzedażową obsługą klienta. Nasz partner zajmie się klientem od momentu przekazania mu zawartej umowy sprzedażowej.PRZEJRZYSTA ŚCIEŻKA KARIERYAwanse w Invelo otrzymujesz wyłącznie na podstawie wypracowanych wyników. Zasada jest prosta - sprzedajesz, awansujesz, zyskując przy tym większe prowizje.KOGO SZUKAMY?AMBITNYCH I ZMOTYWOWANYCHSzukamy osób, które chcą osiągnąć sukces zawodowy i niezależność finansową. W Invelo praca ma charakter zadaniowy - im lepsze wyniki osiągasz, tym więcej zarabiasz. Właśnie dlatego nasza firma to idealne miejsce dla osób, które są zdyscyplinowane i nastawione na działanie.CHĘTNYCH DO NAUKI I CIĄGŁEGO PODNOSZENIA KOMPETENCJINa starcie nie oczekujemy od Ciebie specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w branży. Jeżeli jesteś gotowy na szybką naukę, przekażemy Ci całą naszą wiedzę na temat OZE i wyszkolimy Cię w skutecznej sprzedaży. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią i przebywasz na terytorium Polski.POSZUKUJĄCYCH STABILNEGO I STAŁEGO ZATRUDNIENIAEnergia słoneczna to jeden z podstawowych filarów trwającej transformacji energetycznej. Szukamy osób, którym zależy na stałym, stabilnym zatrudnieniu. Jesteśmy gotowi dać Wam niezbędną wiedzę i narzędzia do sprzedaży. Chcemy inwestować w ludzi, którzy chcą pracować i rozwijać razem z nami Invelo Energy.

Praca.pl

Podobne oferty pracy

  • Przedstawiciel Handlowy / Handlowiec

    Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.

    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    • 1 500-3 500 PLN miesięcznie
    INVELO. LIDER DOBRYCH ZMIAN W ciągu ostatnich 15 lat koszty pozyskiwania energii słonecznej spadły o 90%. Kraje UE wielokrotnie zwiększyły dofinansowania sektora energetycznego, b…
    • 13 dni temu
  • Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

    Polenergia

    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. OZE Twój zakres obowiązków Odbywanie spotkań handlowych, doradztwo oraz sprzedaż produktów firmy Dbanie o dobre relacje z klientami Re…
    • 9 dni temu
  • Terenowy Przedstawiciel Handlowy

    LeasingTeam

    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    Zakres obowiązków: Budowanie bazy Klientów w obszarze sieci handlowych i sklepów detalicznych Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i podpisywanie z nimi umów dotyczących współpr…
    • 13 dni temu