Merchandiser produse lactate - Carrefour Suceava

Professional

  • Suceava
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 14 zile
Scurta descriere a companieiProfessional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need. CerinteFirma producatoare de produse lactate, angajeaza Merchandiser pentru Carrefour Suceava.Candidatul ideal:
- Studii medii
- Experienta pe un post similar
- Persoana responsabila, organizata si constiincioasa.
ResponsabilitatiResponsabilitati:
- aranjarea si aprovizionarea produselor la raft;
- verificarea și actualizarea preturilor la raft;
- asigurarea semnalizarii produselor la raft aflate in promotie;
- monitorizarea stocurilor;
- elaboreaza rapoarte cu privire la activitatea desfasurata conform fisei postului.
Alte informatiiBeneficii: salariu fix + bonuri de masa + decontare transport
Program de lucru: L - S, 8 ore/zi( 53 )Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional.

Hipo.ro

Job-uri similare

  • Manager de vanzari regional (Nord-Est)

    Sales Consulting

    • Suceava
    Clientul nostru este un trader de produse metalurgice si solutii complete de imprejmuire. Portofoliul de produse comercializate cuprinde profile laminate, elemente și profile dinfi…
    • Acum 24 de zile
  • Planificator Productie

    • Suceava
    Clientul nostru activeaza pe piata romaneasca din 2007 si furnizeaza servicii si produse pentru imprejmuiri metalice, incluzand profile laminate, tevi, tabla, masini, sisteme si ac…
    • Acum 25 de zile
  • Manager Productie

    • Suceava
    Clientul nostru este un trader de produse metalurgice si solutii complete de imprejmuire. Portofoliul de produse comercializate cuprinde profile laminate, elemente și profile din f…