Radca prawny

Rsp-Gastro Sp. z o.o.

  • Radziejowice, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Radca prawnyTwój zakres obowiązków
  • Doradztwo prawne w bieżących sprawach spółek
  • Sporządzanie i opiniowanie umów, regulaminów (np. umowy pracownicze regulaminy wewnętrzne, RODO)
  • Prowadzenie postępowań rejestrowych (KRS) i zgłoszeń do stosownych rejestrów
  • Wspieranie działu księgowego i finansowego
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych i sądowo – administracyjnych
  • Obsługa kontraktów zawieranych z konsumentami
  • Sporządzanie opinii prawnych
  • Opracowywanie projektów aktów prawnych
Nasze wymagania
  • Tytuł radcy prawnego warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenia w obsłudze prawnej, ale może być osoba po studiach prawniczych
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i spółek handlowych, a także prawa cywilnego i ochrony danych osobowych
  • Skuteczność w działaniu, skrupulatność, dokładność, terminowość oraz umiejętności organizacji pracy własnej
To oferujemy
  • kontrakt B2B
  • praca hybrydowa na ½ etatu
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

Gowork