POMOĆNI RADNIK / POMOĆNA RADNICA

Baranjski Vodovod

  • Beli Manastir, Osječko-baranjska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 15 dana
POMOĆNI RADNIK / POMOĆNA RADNICARadno mjesto
Mjesto rada: BELI MANASTIR, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 7.5.2024. Natječaj vrijedi do: 31.5.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja: Osnovna škola niži razredi Ostale informacije: Opis poslova:
  • vrši sve pomoćne radove tijekom izvođenja radova na popravcima u slučaju kvara i izgradnje cjevovoda, kanalizacijskih sustava (zemljani, betonirački radovi, radovi na prijevozu i transportu i dr.)
  • čisti reviziona okna, održava kanalizacijske i vodovodne uređaje
  • radi na raznošenju cijevi, fazonskih komada i vodovodnih armatura i pomaže vodoinstalateru prilikom montaže
  • obavlja sve pomoćne poslove svakodnevnog održavanja distributivne mreže kanalizacijskog sustava i pripadajućih objekata
  • o uočenim nedostacima distribucijskog sustava redovito izvješćuje neposrednog rukovoditelj
Kandidati su dužni uz prijavu na natječaj dostaviti sljedeće dokumente:
  • zamolbu koja obvezno mora sadržavati ime i prezime, datum rođenja, adresu stanovanja i kontakt telefon te biti vlastoručno potpisana
  • životopis
  • presliku osobne iskaznice ili domovnice
  • uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi istražni ili kazneni postupak, ne starije od 6 mjeseci od dana objave natječaja.
Na javni natječaj mogu se javiti osobe obaju spolova, pod ravnopravnim uvjetima, a izrazi koje se u natječaju koriste u muškom rodu upotrijebljeni su neutralno i odnose se na muške i ženske osobe.
Napomena: Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti isprave s kojima dokazuje navedene statuse. Prednost se u odnosu na ostale pristupnike ostvaruje samo pod jednakim uvjetima.
Prijavom na natječaj kandidat daje privolu za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj, kao i dokumentacije dostavljene prijavom u svrhu odabira kandidata i privolu na dostavu obavijesti o rezultatima natječaja koja se dostavlja kandidatima, a uključuje ime i prezime kandidata i struku.
Nepotpune zamolbe neće se razmatrati, a s kandidatima koji ispunjavaju sve uvjete iz natječaja obavit će se razgovor po isteku natječaja.
Natječaj se objavljuje na službenoj stranici .
Obavijest o rezultatima natječaja objavit će se na službenoj straniciPoslodavac
Poslodavac: BARANJSKI VODOVOD d.o.o. za vodoopskrbu i odvodnju Kontakt: pisana zamolba: ALOJZIJA STEPINCA 7, 31300 BELI MANASTIR