ŚLUSARZ-SPAWACZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Tuchola, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0246
Obowiązki:prace ślusarskie, prace na stanowisku spawaczaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • wymagane uprawnienia spawalnicze
Miejsce pracy: Transportowa 2, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjneSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.tuchmet.com.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca