Kontrolor na tehničkom pregledu vozila

MARKO TRANS CARGO D.O.O

  • Kragujevac, Šumadijski okrug
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 2 meseca
Opis poslova:
  • Vrši prijem vozila od klijenata, kao i prijem vozila u vlasništvu Društva radi vršenja kontrole tehničke ispravnosti vozila
  • Kontroliše tehničku ispravnost vozila i to u granicama funkcionalne ispravnosti
  • Vrši kontrolu saglasno važećim normativnim propisima za pojedine funkcije vozila, saglasno tipovima i vrsti vozila
  • Proverava ispravnost svih uređaja na vozilu i konstatuje nedostatke ukoliko iste uoči
  • Kontaktira sa klijentima radi upućivanja na popravku, zamenu delova ili otklanja nedostataka
  • Pravi izveštaj o izvršenoj kontroli vozila i potpisuje dokumentaciju koja prati istu
  • Dužan je da arhivira i čuva dokumentaciju u skladu sa zakonskim propisima
  • Prosleđuje potrebnu dokumentaciju sa tehničkog pregleda nadležnim službama
  • Pravi mesečne i godišnje izveštaje
  • Naplaćuje uslugu tehničkog pregleda i izdaje račune
  • Odgovoran je za date stavove o izvršenom pregledu
  • Koordinira sa inspekcijskim organima prilikom vršenja kontrole rada, dostavlja i priprema svu potrebnu dokumentaciju
  • Stara se o ispravnosti svih uređaja koji su potrebni za vršenje tehničkog pregleda
  • Prijavljuje Direktoru nastale kvarove
  • Radi i druge poslove po nalogu direktora
Odgovornost: Za svoj rad odgovoran je i direktoru DruštvaUslovi za zasnivanje radnog odnosa:Nivo kvalifikacije: Nivo 3 ili 4Vrsta kvalifikacije: III ili VI nivo kvalifikacija, mašinske ili saobraćajne strukeOtali uslovi: Posedovanje kategorije A, B, C,D i EPlata 100.000, 00 rsd + bonusi.Zainteresoani kandidati mogu poslati svoju prijavu na imejl: marko.kojovic@markotc.com ili na telefon 065/ 84 58 854.НАПОМЕНА: Сви изрази, појмови, именице, придеви и глаголи у огласима, који су употребљени у мушком роду, односе се без дискриминације и на особе женског пола и обрнуто (осим уколико специфичним захтевима посла није другачије прописано)Подаци о послуВременско трајање огласа за посао:01.04.2024. - 30.04.2024.Врста рада:НеодређеноБрој радника:2Место рада:Крагујевац;Радно искуство:Више од 6 месециСтепен образовања:Средња школа - III степен (3 година)Образовање:СаобраћајРад на рачунару:Windows() - Обавезно; Internet() - Обавезно;Језик:Степен образовања:Средња школа - III степен (3 година)Напомена:Желите да конкуришете за овај посао? Неопходно је да сте регистрован корисник НСЗ. Уколико сте нов корисник процедура је једноставна.