Kuchár/ka

  • Žarnovica, Bánskobystrický kraj
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 21 dňami
Náplň práce: - Zabezpečovanie postupov výroby jedál zmenovým kuchárom vo viaczmennej prevádzke (v zariadení sociálnych služieb) vrátane ich výdaja.
- Výroba teplých jedál s prípadným využitím veľkokapacitných programovo riadených kuchynských strojov.
- Obsluha skupiny veľkokapacitných a programovo riadených kuchynských strojov na výrobu alebo mrazenie pokrmovInformácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý časPočet hodín za týždeň: 37.75Pracovný čas: 06:45 - 15:00
10:45 - 19:00Zmennosť: dvojzmennáNočná práca: NieSezónna práca: NiePracovné miesto vhodné pre: AbsolventaZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 000 €
mesačneDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujmePonúkané výhody: Práca v príjemnom kolektíve, dovolenka nad rámec zákona, práca podľa plánu práce, stravovanie vo vlastnej jedálni, doplnkové dôchodkové sporenie hradené zamestnávateľom, príplatky za soboty, nedele, sviatky.Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Nižšie stredné odborné vzdelaniePrax: bez požiadavky na odbornú praxZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: ÁnoVšeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová prácaOsobnostné predpoklady: asertivita
empatia
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
spoľahlivosť
trpezlivosťĎalšie požiadavkyUchádzač o zamestnanie môže byť i osoba bez vzdelania v odbore kuchár, môže byť prijatý aj ako pomocná sila v kuchyni.

Zoznam Kariéra