OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ STOLARSKICH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kunów, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0764
Obowiązki:Obsługa maszyn i urządzeń stolarskich, prace pomocnicze z zakresu stolarki drzwiowej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Pozostałe wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu produkcji drzwi i ościeżnic.
Miejsce pracy: Fabryczna 1, 27-415 Kunów, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.perfectdoor.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca