RADNIK/CA ROBNIH SKLADIŠTA - VILIČARIST III

  • Velika Gorica, Zagrebačka
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 14 dana
  • Jednostavna prijava
RADNIK/CA ROBNIH SKLADIŠTA - VILIČARIST IIIRadno mjesto
Mjesto rada: VELIKA GORICA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 5 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada:
  • 2 smjene
  • Rad vikendom i praznikom
  • Smjena - poslijepodne
  • Smjena - prijepodne
Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 10.5.2024. Natječaj vrijedi do: 10.6.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije:Mjesto rada: Međunarodna Zračna luka "Franjo Tuđman, Velika Gorica
Opis poslova:
Obavljanje poslova prihvata i otpreme robe i pošte u robnim skladištima; Izdavanje robe iz robnih skladišta na temelju naloga za izdavanje robe; Rukovanje viličarom prilikom utovara, istovara ili pretovara robe; Kontrolu i punjenje viličara gorivom ili punjenje baterije; Pripremu robe za carinski, zdravstveni, RTG i ostale preglede po nalogu Disponenta ili Skladištara P/O tereta; Pripremanje i slaganje robe na temelju Cargo i Mail manifesta po letovima; Formiranje (slaganje) i rasformiranje jediničnih sredstava utovara (ULD); Rukovanje s dlanovnikom (PDA, Hand held uređaj); Utovar ili istovar zrakoplova viličarem; Rad na utovarivaču u svrhu utovara i istovara kamiona; Održavanje čistoće i urednosti skladišta.Uvjeti:
- poznavanje engleskog jezika
- potvrda o položenom ispitu za viličaristuDodatni uvjeti prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji stječu se nakon zapošljavanja.Nudimo:
  • Rad na određeno vrijeme, s mogućnošću sklapanja ugovora o radu na neodređeno vrijeme
  • Prosječnu bruto plaću od 1.430,00 eur
  • Stabilna primanja uz dodatne isplate (regres, nagrada za radne rezultate, bon za Božić i Uskrs, novčani dar za rođenje djeteta, te druge jednokratne isplate)
  • Subvencioniranu prehranu
  • Parking
  • MultiSport karticu
Pisane zamolbe s prilozima slati na adresu:
HAVAS-Zemaljske usluge d.o.o, Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala ili e-mailom: , s naznakom "Radnik/ica robnih skladišta-viličarist III"
Prijavi priložiti:
- životopis
- dokaz o državljanstvu
- presliku osobne iskaznice
- svjedodžbu o završenoj školi
- važeće uvjerenje o nekažnjavanju
- ispis staža iz HZMO-a
- potvrda i položenom ispitu za viličarista
Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.Poslodavac
Poslodavac: HAVAS - Zemaljske usluge društvo s ograničenom odgovornošću za usluge Kontakt:
  • pisana zamolba: HAVAS-Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica
  • e-mailom:

HZZ