Tehnician calitate - prelucrari mecanice

Sc Seko Sieta Srl

  • Cluj-Napoca, Cluj
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 21 de zile
Tehnician calitate – prelucrari mecaniceCandidatul ideal
  • Minim 2 ani experienta in domeniul calitatii, preferabil in prelucrari mecanice
  • Studii tehnice
  • Responsabilitate, gandire structurata, capacitati analitice
  • Motivat, atent la detalii, spirit de echipa
  • Cunostinte solide de operare PC
  • Limba engleza nivel mediu
Descrierea jobului
  • Analizeaza si apreciaza conformitatea proceselor si produselor, optimizeaza Sistemul de Management al Calitatii;
  • Efectueaza controlul interfazic;
  • Identifica produsele neconforme rezultate din procesul de fabricatie;
  • Redactarea documentatiilor si a rapoartelor necesare;
  • Rezolva problemele de calitate constatate pe fluxul de producţie;
  • Stabilirea si aplicarea masurilor corective si de imbunatatire referitoare la calitate in procesul de productie;
  • Participa la dezvoltarea si validarea de noi produse/procese si la instruirea operatorilor;
Descrierea companieiSC SEKO SIETA SRL: membra a grupului SEKO, lider mondial in productia de pompe dozatoare si instalatii de dozare complexe.

Jobrapid

Job-uri similare

  • Tehnician Analist Calitate

    Sales Consulting

    Responsabilitati, atributii si sarcini: Asigurarea inspectiei la receptie a materialelor conform planului de inspectie din sistem si informarea in timp util a membrilor proiectelo…
    • Acum 1 lună
  • Tehnician Service Echipamente Frigorifice

    Gi Group

    2024-05-21 Full time Contract cu durata nedeterminata Titlul Postului: Tehnician Service - Echipamente Frigorifice Locație: Cluj-Napoca și zonele limitrofe Tipul Contract…
    • Acum 17 zile
  • Tehnician parc auto la Alyalim Ava

    Alyalim Ava

    Prezentare generala Candidatul Ideal – cunostinte si experienta in domeniul auto – experienţa în reparaţia si intretinerea auto – permis de conducere - categoria B (obligator…
    • Acum 22 de zile
    • Aplică ușor