ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Jasło, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0572
Obowiązki:Naprawa instalacji elektrycznej w samochodach osobowych i dostawczych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Naprawa samochodów
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: Młynarska 6 B, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca