MAGAZYNIER - SPRZEDAWCA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0405
Obowiązki:wydawanie, przyjmowanie towaru, układanie na półkach, obsługa klienta, wydawanie fakturWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • doświadczenie w zawodzie
  • obsługa komputera
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
Miejsce pracy: Wiosenna 11 C, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca