Pracownik Sprzatający - Mszczonów

Probet Sp. z o.o.

  • Mszczonów, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Firma Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika sprzątającego.Miejsce pracy MszczonówCo Oferujemy ?
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę na dwie zmiany
  • umowę o pracę
  • darmowy transport 15km+
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • przyjazną atmosferę
Zakres obowiązków :
  • sprzątanie biur
  • prace porządkowe na magazynie
  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych
Oczekiwania:
  • dyspozycyjność
  • sumienność
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyny czyszczącej
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Zainteresowane osoby proszę o kontakt 571305595

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Pracownik magazynu - bezpłatny dojazd - tygodniówki

    JAGA Recruitment

    • Mszczonów, mazowieckie
    JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Praco…
    • 17 dni temu
  • Pracownik restauracji

    McDonald's

    • Mszczonów, mazowieckie
    Szukasz pracy, która zapewni Ci niezależność finansową, wynagrodzenie zawsze na czas oraz jasne warunki zatrudnienia? Mamy dla Ciebie pracę w restauracji McDonald`s MOP Wymysłó…
    • 16 dni temu
  • Pracownik magazynu - bezpłatny dojazd - tygodniówki

    JAGA Recruitment

    • Mszczonów, mazowieckie
    JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Praco…
    • 17 dni temu