PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS

Tukuma novada pasvaldiba

  • Tukums
  • Pastāvīgs
  • Pilna laika
  • 27 days ago
Darba apraksts:Tukuma novada pašvaldība (reģ.nr. 90000050975)Tukuma Mūzikas skolaaicina darbā KLAVIERSPĒLES PEDAGOGUGalveno pienākumu apraksts:
  • nodrošināt izglītības programmu un mācību priekšmetu programmu īstenošanu;
  • piedalīties izglītības iestādes pārbaudījumu organizēšanā un vērtēšanā;
  • nodrošināt izglītojamo dalību konkursos, festivālos un citos līdzīgos pasākumos;
  • piedalīties izglītības iestādes kultūrdzīvē.
Prasības:
  • atbilstoša profesionālā un pedagoģiskā izglītība;
  • valsts valodas prasmes labā līmenī;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, prasme darbā ar informācijas tehnoloģijām;
  • labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā, plānot un organizēt savu darbu.
Mēs piedāvājam:
  • 1 slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • mēnešalga atbilstoši MK Pedagogu darba samaksas noteikumiem (patreiz 1145,00 EUR bruto par pilnu slodzi mēnesī, no 01.09.2024. tiks paaugstināta).
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Profesionālās kompetences pilnveides iespējas.
Iesniedzamie dokumenti: * CV un motivācijas vēstule;
  • Izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;
  • Valsts valodas prasmes apliecības kopija (ja nepieciešams).
CV, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt elektroniski pa e-pastu: līdz 2024. gada 26. augustam. Tel. informācijai +37129440320.Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Tukuma Mūzikas skola informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī personāla atlases procesa norisi; personas datu apstrādes pārzinis ir Tukuma novada pašvaldība, kontaktinformācija: Talsu iela 4, Tukums, LV-3101.

Nodarbinātības valsts aģentūra